شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

!!

مهمان گرامی به انجمن های گفتگو پرتال نیوک لرن خوش آمدید!

با ثبت نام در بخش پرتال سایت با همان یوزر و پسورد می توانید از انجمن ها استفاده نمایید و نیازی به عضویت دوباره در بخش انجمن ها نمی باشد . فقط کافیست بعد از وارد شدن به صفحه شخصی خودتان در پرتال سایت، یکبار با استفاده از کلید F5 انجمن را رفرش نمایید تا اکانت شما توسط انجمن شناخته شود!!!

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت منوی متحرک برای قالب سایت شما
۷-۲-۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ صبح، توسط pcse7en.)
ارسال: #1
ساخت منوی متحرک برای قالب سایت شما
امروز یک منوی متحرک طراحی کردم که به شما هم توصیه می کنم ازش استفاده کنید
[/align][تصویر: projec1img1.png]
برای نصب این منو ابتدا فایل ضمیه شده را دانلود کنید پوشه های image و css رو توی پوشه قالب سایت تون بریزید سپس این کد رو به اول فایل header قالب خودتون اضافه کنید
کد PHP:
<link href="[Dir]/css/project1.css" rel="stylesheet" type="text/css" /> 
سپس محتوای فایل متنی project1.txt را به انتهای فایل فوتر قالب خود اضافه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همیار طراحان وب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : amirhosein ، sss13 ، jaber ، pfndesigen ، geotechnic
۷-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #2
RE: ساخت منوی متحرک برای قالب سایت شما
خیلی ممنون . دست شما درد نکنه . من منتظر کار های جدیدی از شما هستم فقط بهتره کارهاتونو همینجا پیوست کنید تا لینک ها از بین نرن و این امکانو هم توی بخش دانلودها ثبت کنید
ممنون

Selfishness will destroy everything
۷-۸-۱۳۹۱, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #3
RE: ساخت منوی متحرک برای قالب سایت شما
با تشکر از لطف شما

همیار طراحان وب
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان